Rus Takvimi

Rus takvimi de esasında çin takviminden farklı bir yapılanmaya sahip değildir. Çin takvimi gibi bir cinsiyet hesaplama takvimidir. Rus takvimi pek tabii isminden de anlaşılacağı üzere rus milletine ait bir yapılanmadır.

rus takvimi

rus takvimi

Rus takvimi kısa süre de çin takvimi gibi ilgi toplamış bir takvimdir yani ilgi toplaması öyle çin takvimi gibi uzun süre olmamıştır. Rus takviminin doğruluk oranının çin takviminden çok daha fazla olduğu söylenenler arasındadır. Rus takviminin hesaplanması için gereken bilgiler arasında:

 • Babanın doğum tarihi
 • Annenin  doğum tarihi
 • Anne adet tarihi ile ilgili bilgiler istenmektedir.

Bu bilgiler sonunda kendine özgü hesaplama algoritması ile çocuğunuzun cinsiyeti ile ilgili bilgi vermektedir. Rus takvimi de çin takviminde belirttiğimiz gibi tutturma oranı % 50’dir bu oranla tutturma olasılığı bulunduğu için bu da popüler olmuştur haliyle. Ancak çocuğunuzun cinsiyetini atamanın sadece Allah’ın elinde olduğunu unutmayın. Buna göre bu takvimi sadece heyecan amacıyla kullanınız.

Rus takviminin çin takviminden bazı daha üstün yönleri:– Rus takvimi, çin takvimine göre daha fazla bilgiye dayanmaktadır. Yani sizden istediği bilgiler çin takvimine göre daha mantıklı gelebilir doğruluk derecesini de buna göre yorumlayabilirsiniz.

– Rus takvimi, Çin takvimi gibi saçma bir gelenekten gelmemiştir. Bebek cinsiyeti hesaplama elbette ki doğru bir şey değil ama Çin’lilerin saçma aletlerinin bir ürünü olabilir Çin takvimi. Rus kardeşlerimiz Çin’lilerden biraz daha gerçekçi olduğu söylenebilir.

Rus Takvimi Doğru mu?

Bir önceki yazımız da Çin takvimi doğru mu başlığı ile Çin takvimini incelemiş ve özel değerlendirmelerimizi sizlere aktarmıştık. Rus takviminin de esasında çin takviminden bir farkı yok, aynı yorumları ona da tekrar tekrar yapmamıza gerek yok lakin istediği bilgiler neticesinde rus takvimi son zamanlar da insanlara daha inandırıcı gelmeye başlamıştır.

Rus takviminin başarı oranı konusunda söylenen rakamlar Çin takviminden daha yüksek ve inandırıcıdır. Kadınlar kulübü gibi platformlar da rus takviminin çin takvimine göre daha doğru bilgi verdiğini söyleyenler bilinmektedir. Ancak yine de her şeyin en doğrusunu ve gaybı Allah’tan başka kimsenin bilemeyeceğini unutmayın.

Allah rızası için bizlere de verdiğimiz bilgilerden dolayı lütfen dua ediniz.

90 yorum

 1. Bende erkek yazdi hepsini denedim

 2. Selam cin teqvimini ozum yoxladim bacim hamileydi oglan dedi amma rus teqvimi qiz dedi elede qiz oldu duzdu her sey uca rebimizin ellerindedi o ne isderse onuda verer amma insan marag ucun yoxluyur ozum hamileyem indi yoxluyuram oglan cixir qismet

 3. Ne guzel ne verese rebbım

 4. Ne guzel ne verese rebbım

 5. Salam menim bir klzlm var yene hamileyem rusteqvimyle yene klzgorsedr goren dogrdur bu?

 6. Salam xaiw edirem mene cevab yazln benim bir klzlm var eimdi erkek isteyorom hangi ayda hamile kasalm erkek okor yawlm 21 1995 cil ildenm kocam 1993 ilden iyol ayda 28 ben fevral 25 i lotfen yRdlm edin bana

 7. salam.son adet tarixi 25.10.2016.baba doqum tarixi 29.10.1983.anne doqum tarixi 28.07.1984.

 8. Salam men hamileyem erker ovladi istiyorum neyim olacaq bilmey isteyurem

 9. Yoxlaya bilmedim nece yoxlamaq olar?

 10. Salm.men axrinci defe 07 son adet olub.indi hilmk isteyirem oqlan

 11. Salam men axrinci 25 mart adet olub bilmek isteyirem oglandi

 12. Fevralin 25 olub adet olub

 13. Xais edirem cvblandirin

 14. Men bir hesab bilirem lao duzgün gösterir

 15. Ancaq qız çıxır mene niye bu goresen???????????

 16. Merhaba kizlar ben zeyneb hep arkadaslarimi yoxladim rus takvimi doqru soyluyo

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.